KONTAKT

STOVIT GROUP Sp. z o.o.

 

ul. Transportowa 4, 85-790 Bydgoszcz

tel. 52 347 11 25

fax 52 347 11 06

 

stovit@stovit.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

 

tel. 52 347 11 25, wew. 31 lub 34

bok@stovit.com.pl

 

Marketing

 

tel. 52 347 11 25 wew. 29,

tel. 52 347 11 25 wew. 38

marketing@stovit.com.pl

 

 

Eksport

 

tel. 52 347 11 25 ext 47,

tel. 52 347 11 25 ext 52

export@stovit.com.pl

 

Magazyn

 

tel. 52 347 11 25 wew. 45

magazyn@stovit.com.pl

 

HoReCa

 

Wiesław Rzepecki

Kierownik  HoReCa

tel. +48 602 102 624

wrzepecki@stovit.com.pl

Dane rejestrowe:

Sąd Rejestrowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS 0000213338, wysokość kapitału zakładowego 11 676 000zł

Kierownicy regionalni:

 

Region Pomorski: Mikołaj Misiak

tel. kom.: +48 728 408 552

email: mmisiak@stovit.com.pl

 

Region Centralny: Andrzej Mioduszewski

tel. kom. +48 600 990 609

email: amioduszewski@stovit.com.pl

 

Region Śląski: Marcin Polowczyk,

tel. kom. +48 600 370 095

email: mpolowczyk@stovit.com.pl

 

Region Małopolski: Bogusław Wolak

tel. kom. +48 604 740 919

email: bwolak@stovit.com.pl